DOSTAWA
 

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
  a) płatność przy odbiorze - należność pobiera kurier
  b) przelewem bankowym bezpośrednio na konto sklepu. Nr konta Forecast Sp. z o.o. 60116022020000000227443675 Bank Millennium.

 2. Do każdego zamówienia o wartości poniżej 500 zł z dostawą na terenie Polski doliczany jest koszt dostawy kurierem DPD w wysokości ( 16,00 zł). Do zamówień płatnych przy odbiorze doliczana jest dodatkowa opłata 5 zł za pobranie. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko w postaci przelewu - przedpłaty na konto.


Koszty i terminy dostawy

 1. Czas realizacji zamówienia, jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym nie są uwzględniane dni wolne od pracy, ani święta. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

 2. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji + przewidywany czas dostawy
  a)Przesyłki na terenie Polski dostarcza kurier DPD. Czas dostawy 3-5 dni robocze
  b)Przesyłki zagraniczne dostarcza DPD 7 -14 dni

 3. Koszt dostawy paczek :

 1. Zamówienie dostawa poniżej 500 zł na terenie Polski wynosi 16,00 zł.

 2. Zamówienie dostawa powyżej 500 zł na terenie Polski wynosi 0 zł.

 3. Zamówienie za pobraniem dodatkowa opłata 5 zł.

 1. Koszt dostawy do innych krajów jest wyceniany według aktualnego cennika DPD dla przesyłek.

Zwroty, reklamacje

 1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. koko24.pl

 2. Zwrot towaru jest możliwy, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim potwierdzeniem, paragonem, lub fakturą oraz informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 6 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.